Набір школярів на вересень 2022!

Заняття індивідуально та у міні-групі!

Курсы английского для малышей

Курси англійської для малюків

Вашій дитині виповнилося 3 роки — найвдаліший час почати вчити англійську

Доступний онлайн формат навчання (працюємо над відновленням офлайн роботи школи)

Чому варто вчитися у нас?
certificate image
Маленькі групи і уважні педагоги
hat image
Оцінка знань за міжнародною системою CEFR
building image
7 шкіл в Дніпрі - ми поруч з Вами
Навчаємо індивідуально online по всій Україні
sinder image
Ігрові методики навчання

Внимательные к детям преподаватели, эффективные игровые методики, довольные и счастливые дети на занятиях. С нами процесс обучения системный и интересный для детей!

circle illustration rectangle illustration rectangle illustration triangle illustration triangle illustration

Усі заняття


зі знижкою 15%
ПРАЦЮЄМО онлайн!

Вартість навчання для дошкільнят (онлайн)

за 5 занять
205 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

30 хв

тривалість

за 2 місяці
205 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

30 хв

тривалість

за 3 місяці
205 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

30 хв

тривалість

за 5 занять
265 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

за 2 місяці
265 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

за 3 месяца
265 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

circle illustration rectangle illustration rectangle illustration triangle illustration triangle illustration

Дізнайся свій рівень

англійської прямо зараз!

Пройти тест
Meow! How are you?
Як почати навчатися

Вас зацікавила ідея почати вчити англійську з малюком і ви готові спробувати? У Вас є сумніви чи готова дитина? Цікавлять питання по організації процесу навчання? Запрошуємо Вас з малюком до нас на перший безкоштовний урок - ми познайомимося і зацікавимо майбутнього маленького студента

 • phone icon

  Зателефонуйте або натисни кнопку "Хочу вчитися"

   

 • clock icon

  Виберіть оптимальний формат навчання

   

 • chart image

  Пройдіть перше безкоштовне заняття

   

 • wallet icon

  Сплатіть перший місяць \ пакет навчання

   

 • sinder icon

  Пориньте повністю в англійську атмосферу

   
Записаться на курсы английского языка в школу Englishouse
Записатися на навчання
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Процес навчання

Бесплатное вводное занятие по английскому языку

Безкоштовне вступне заняття може бути в онлайн або в офлайн форматі у нас в школі. На вступному занятті методист познайомиться з Вами і малюком. Дізнається чи є вже досвід занять мовою у дитини, уточнить обсяг знань малюка, якщо раніше вже вивчав англійську. Обговорить цілі та очікування батьків від курсу. Поділиться рекомендаціями щодо організації навчання і пограє з майбутнім маленьким студентом в англійські гри. Також ви зможете узгодити організаційні питання: розклад, частоту, дату початку навчання і ін.

Выбор курса после вводного занятия

За результатами безкоштовного вступного заняття методист підбере програму і формат занять, які підходять саме вашому малюку. Це можуть бути індивідуальні заняття або в міні-групі, з російськомовним викладачем або носієм мови. Можливо, ви виберете для дитини курс "English Time", де спільно працюють російськомовний викладач і носій мови. Цей формат схожий на англійський міні дитячий сад, де хлопці проводять цікаво час - грають, творять і витворяють по-англійськи.

Английские тематические мероприятия в школе Englishouse

Всі діти люблять свята - це яскраво і весело. Звичайно, ми заряджаємо і мотивуємо наших маленьких студентів говорити по-англійськи як можна частіше. Тому на наших тематичних вечірках ми з хлопцями дізнаємося традиції свята в англомовних країнах, відгадують загадки, співаємо пісні, танцюємо і граємо. А в кінці завжди створюємо подарунок своїми руками. Батьки і дитина йдуть додому зі святковим сувеніром, чудовим настроєм і яскравим досвідом спілкування англійською мовою.

Получение сертификата после обучения в школе Englishouse

По закінченню курсу англійської мови для дошкільнят маленький студент може отримати свій перший сетріфікати Pre A1 Starters від Cambridge English. Цей тест не передбачає оцінки "здав" або "не склав". Сертифікат отримують все маленькі студенти, які приходять на іспит показати свої знання. Такий досвід мотивують хлопців продовжувати розвивати свої мовні навички.

Актуальні питання
З якого віку починати вчити англійську з дитиною?
Це актуальне питання для багатьох дискусій: коли краще починати з півроку, року, трьох ..., чи варто вивчати англійську з малюками чи ні? Звичайно відповідь - так, варто. Важливо - дочекатися, коли у дитини закінчиться процес формування рідної мови. Тобто він буде мати своє звуковимову і в належній мірі розвинену власну мову. Оскільки кожна дитина розвивається по-різному, то називати якісь точні часові рамки не можна. Але мінімум ≈ з 2,5 років (не раніше). Наші заняття проходять в групах та індивідуально для дошкільнят з трьох років.
Як проходить заняття у малюків?
Заняття у найменших наших клієнтів проходить в ігровій формі з використанням інтерактивних матеріалів, які сприяють кращому запам'ятовуванню матеріалу. Вивчення англійської мови починається з візуалізації, сприйняття на слух і вміння повторити. Отже, для дошкільнят доречна постійна мовна практика у вигляді гри, діалогів, аудіо та відео матеріалів, інсценівок.
В якому віці дитині можна займатись з Native Speaker?

Оптимально дитині з 5-6 років додавати заняття з Native Speaker. Заняття з носієм мови проходить в ігровій формі, і складаються з декількох частин, спрямованих на розвиток пізнавальних процесів.

Практика з Native Speaker дозволяє дітям легко і невимушено вчиться говорить і думати англійською, систематизуючи і Розширюємо свій словниковий запас.

Дитяча англійська мова з носієм жива і активна, тому що діти знаходяться в мовному середовищі і спілкуються з учителем і один з одним.

Умови надання послуг

Англійська для малюків

1. Вартість щомісячного курсу розраховується як добуток кількості занять в місяць на вартість одного заняття;

2. Оплата здійснюється попередньо, а не пізніше 25-го числа поточного місяця, за наступний.

3. Школа залишає за собою право здійснювати фото / відео-записи консультацій, розміщувати їх на своєму сайті (englishouse.com.ua) і в соц. мережах.

4. Контактні дані слухачів можуть вживатися тільки школою для інформування шляхом смс -, e-mail - розсилок.

Пропуски. Групова форма навчання

1. У разі пропуску 1-2х занять, перерахунок вартості оплати за місяць не здійснюється. За бажанням, пропущені заняття можуть бути відпрацьовані в групі відповідного рівня слухача при наявності вільних місць;

2. У разі пропуску від 3-х занять поспіль, перерахунок вартості оплати за місяць не здійснюється, призначаються додаткові індивідуальні заняття для проходження пропущеного матеріалу. Кількість додаткових занять залежить від кол-ва пропущених Заняття відпрацьовуються в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати за місяць.

3. При тривалій відсутності слухача (більше 5 занять поспіль), в разі, якщо сума за місяць ще не оплачена, школа залишає за собою право не зберігати місце в розкладі / групі.

4. У разі, якщо кількість слухачів в групі протягом місяця скоротилося до 2-х, вартість заняття до кінця місяця не змінюється, при цьому школа має право Скоротити їх тривалість. По закінченню місяця навчання, умови і вартість може змінюватися, що попередньо обмовляється зі слухачем.

Пропуски. Індивідуальна форма навчання

1. З об'єктивних причин, батьки мають право скасувати заняття і відпрацювати його в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати за місяць.

2. Скасування заняття допускається за 24 години до його проведення. У разі скасування в день проведення - заняття вважається таким, що відбувся і підлягає до сплати в розмірі 100%