Вивчай англійську з будь-якої країни Європи! Все буде Україна!
Курсы английского для школьников

Курси англійської для школярів

Хочеш бути успішним і вільно говорити по-англійськи? Вибирай зручний формат навчання і приступай до занять

Доступний онлайн формат навчання (працюємо над відновленням офлайн роботи школи)

A0
Starter
A1
Elementary
A2
Pre-Intermediate
B1
Intermediate
B2
Upper-Intermediate
C1
Advanced

 

Чому варто вчитися у нас?
certificate image

Сертифікований центр by Cambridge English

hat image

Навчання за міжнародною системою CEFR

building image

7 шкіл в Дніпрі - ми поруч з Вами

Навчаємо online по всій Україні

Ефективна online платформа для тренувань

Тисячі задоволених студентів, сертифіковані викладачі, ефективні методики, сотні додаткових розмовних клубів та спецкурсів. Приєднуйся до нас і ти будеш говорити по-англійськи!

circle illustration rectangle illustration rectangle illustration triangle illustration triangle illustration

Усі заняття


зі знижкою 15%
ПРАЦЮЄМО онлайн!

Вартість навчання для школярiв (онлайн)

за 5 занять
165 грн
1 заняття
2-7 осіб

в групі

45/60 хв

тривалість

за 2 місяці
165 грн
1 заняття
2-7 осіб

в групі

45/60 хв

тривалість

за 3 місяці
165 грн
1 заняття
2-7 осіб

в групі

45/60 хв

тривалість

за 5 занять
235 грн
1 заняття
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

за 2 місяці
235 грн
1 заняття
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

за 3 місяці
235 грн
1 заняття
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

за 5 занять
300 грн
1 заняття
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

за 2 місяці
300 грн
1 заняття
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

за 3 місяці
300 грн
1 заняття
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

circle illustration rectangle illustration rectangle illustration triangle illustration triangle illustration

Дізнайся свій рівень

англійської прямо зараз!

Пройти тест
Meow! How are you?
Як почати навчатися

Ти вирішив, що знань на уроках в школі явно не досить? Твій однокласник вже отримав свій перший сертифікат від Cambridge English, а ти ще плутаєш Present і Past Simple?

 • phone icon

  Подзвони або натисни кнопку "Хочу вчитися"

   

 • clock icon

  Вибери оптимальний формат навчання

   

 • chart icon

  Пройди перше безкоштовне заняття

   

 • wallet icon

  Оплати перший місяць \ пакет навчання

   

 • sinder icon

  Поринь в англійську атмосферу

   
Записаться на курсы английского языка в школу Englishouse
Записатися на навчання
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Процес навчання

Бесплатное вводное занятие по английскому языку
Перед початком навчання всіх хлопців і батьків ми запрошуємо на безкоштовне вступне заняття. На цьому занятті ви зможете познайомитися з нашою школою, визначити рівень знань з англійської мови, обговорити цілі та завдання навчання, які Ви ставите перед школою. Також ви зможете узгодити організаційні питання: розклад, частоту, дату початку навчання, індивідуальний формат навчання або груповий. Безкоштовне вступне заняття може бути в онлайн або в офлайн форматі у нас в школі.
Выбор курса после вводного занятия

За результатами безкоштовного вступного заняття методист вибере курс навчання, який підходить саме Вашій дитині. Це може бути програма навчання від рівня Pre A1 Starters до C1 Advanced, підготовка до ЗНО, міжнародних іспитів. У нашій школі Ви можете займатися індивідуально або приєднатися до міні групі. Також ми зможете займатися прямо у себе вдома в онлайн форматі.

Занятия с Native Speaker

Методика навчання нашої школи дозволяє почати заняття з носієм навіть з рівня Starter! При цьому важливо паралельне відвідування занять з російськомовним викладачем EnglisHouse і з носієм. На заняттях з російськомовним викладачем хлопці вивчають основи граматики і напрацьовують лексичну базу, а відвідуючи заняття з носієм вчаться застосовувати отримані знання в спілкуванні, тренуючи свої розмовні навички та долаючи мовний бар'єр. Щоб навчитися плавати - треба плавати. Щоб навчитися говорити по-англійськи - потрібно говорити по-англійськи!

Воркшопы для школьников в Englishouse

Воркшопи можуть бути 3х типів - навчальні, розважальні і формат пробних іспитів. Навчальні воркшопи - це інтенсиви, які дозволяють систематизувати отримані знання і відпрацьовують їх застосування на практиці за основними напрямками Speaking, Listening, Writing і Grammar. Також у нас є відмінний авторський інтенсив Memory Workshop, на якому хлопці вчаться технікам запам'ятовування великої кількості слів. Розважальні воркшопи - це квести і вечірки на англійській мові, де багато розваг і спілкування англійською мовою. Для того, щоб наші студенти відчували себе впевнено на іспитах, ми розробили формат пробних іспитів по ЗНО (ЗНО) та Cambridge exams.

Получение сертификата после обучения в школе Englishouse

Після проходження рівня та успішного складання річного іспиту, наші студенти отримують сертифікат школи, який підтверджує отриманий рівень англійської мови. Наша школа EnglisHouse вже багато років є офіційним сертифікованим центром з підготовки до міжнародних іспитів. Тому у наших студентів є можливість здавати пробні, а в кінці року і справжні іспити від Cambridge English: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE)

Актуальні питання
Хто такий носій мови?
Носієм англійської мови-це громадянин країни, в якій англійська є офіційною. Носії можуть бути не тільки з Америки чи Великобританії, а ще з таких країн: Австралія, Індія, Нігерія, Ірландія, Канада, Гонконг, Пакистан, Нова Зеландія, Гвінея, Сінгапур, Фіджі, Мальта і т.д.
Як дізнатися свій рівень?
Ви можете визначити рівень вашої мови за допомогою тесту на нашому сайті, сторінка "Онлайн тестування". Також ви записуєтеся на безкоштовне вступне заняття в зручну для Вас школу або online, де з Вами проведуть перевірку розмовного рівня в процесі бесіди з нашим методистом, на підставі чого повноцінно визначитися Ваш рівень відповідно до міжнародної класифікації рівнів англійської мови за системою CEFR.
Навіщо здавати міжнародний іспит?
Іспити Cambridge English мотивують вивчати англійську мову і розвивати практичні навички для спілкування і роблять вивчення англійської мови ефективним і приносить задоволення; відповідають певному рівню Загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR), що допомагає послідовно вдосконалювати свої навички говоріння, письма, читання і сприйняття мови на слух; кембріджські сертифікати - не мають терміну давності і визнаються провідними вузами та роботодавцями як підтвердження певного рівня володіння мовою. Наша школа є Сертифікованим центром з підготовки до Cambridge Exams і готує до Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for schools, KET, PET, FCE.
Чому навчиться дитина на заняттях з носієм мови?
Практика з носієм мови дозволяє дітям легко і невимушено вчитися говорити і думати англійською, систематизуючи і розширюючи свій словниковий запас. Крім цього, хлопці розвивають свою пам'ять і дізнаються нову інформацію про англомовній культурі. Дитячий англійську мову з носієм живий і активний, тому що школярі знаходяться в мовному середовищі і спілкуються з учителем і один з одним.
Умови надання послуг

Англійська для школярів
1. Вартість щомісячного курсу розраховується як добуток кількості занять в місяць на вартість одного заняття;
2. Оплата здійснюється попередньо, не пізніше 25-го числа поточного місяця, за наступний.
3. Школа залишає за собою право здійснювати фото / відео-записи консультацій, розміщувати їх на своєму сайті (englishouse.com.ua) і в соц. мережах.
4. Контактні дані слухачів можуть використовуватися тільки школою для інформування шляхом смс -, e-mail - розсилок.

Пропуски. Групова форма навчання
1. У разі пропуску 1-2х занять, перерахунок вартості оплати за місяць не здійснюється. За бажанням, пропущені заняття можуть бути відпрацьовані в групі відповідного рівня при наявності групи і вільних місць.
2. При пропуску 3-х і більше занять поспіль (* з російськомовним ведучим) призначаються додаткові індивідуальні заняття для проходження пропущеного матеріалу і «догонялки» в групі (з російськомовним викладачем або в групі з NS на вибір слухача) відповідного рівня при наявності групи і вільних місць. кількість додаткових занять залежить від кол-ва пропущених:
* 3 пропуску - індивідуально 45 хв і 1 заняття в групі
* 4 пропуску - індивідуально 45 хв + 45 хв і 1 заняття в групі
* 5 пропусків - індивідуально 60 хв + 60 хв і 1 до заняття в групі.
Пропуски відпрацьовуються в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати за місяць;
3. При тривалій відсутності слухача (більше 5 консультацій), в разі, якщо сума за місяць не оплачена, школа залишає за собою право не зберігати місце в розкладі / групі.
4. У разі, якщо кількість слухачів в групі протягом місяця скоротилося до 2-х, вартість занять до кінця місяця не змінюється, при цьому школа має право скоротити їх
тривалість. По закінченню місяця навчання, умови і вартість може змінюватися, що попередньо обмовляється зі слухачем.

Пропуски. Індивідуальна форма навчання
1. З об'єктивних причин, батьки мають право скасувати заняття і відпрацювати його в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати за місяць.
2. Скасування заняття допускається за 24 години до його проведення. У разі скасування заняття в день його проведення воно вважається таким, що відбувся і підлягає до сплати в розмірі 100%