Набір школярів на вересень 2022!

Заняття індивідуально та у міні-групі!

Курсы английского для взрослых в школе Englishouse

Курси англійської для дорослих

Підвищуй рівень англійської мови для навчання, роботи і подорожей. Займайся в школі або online, в групі або індивідуально

Доступний онлайн формат навчання (працюємо над відновленням офлайн роботи школи)

A0
Starter
A1
Elementary
A2
Pre-Intermediate
B1
Intermediate
B2
Upper-Intermediate
C1
Advanced

 

 
Чому варто вчитися у нас?
certificate image

Сертифікований центр by Cambridge English

hat image

Навчання за міжнародною системою CEFR

building image

7 шкіл в Дніпрі - ми поруч з Вами

Навчаємо online по всій Україні

Ефективна online платформа для тренувань

Тисячі задоволених студентів, сертифіковані викладачі, ефективні методики, сотні додаткових розмовних клубів та спецкурсів. Приєднуйся до нас і ти будеш говорити по-англійськи!

circle illustration rectangle illustration rectangle illustration triangle illustration triangle illustration

Усі заняття


зі знижкою 15%
ПРАЦЮЄМО онлайн!

Вартість навчання для дорослих (онлайн)

за 5 занять
235 грн
одне заняття зі знижкою
2-4 осіб

в групі

60 хв

тривалість

за 2 місяці
235 грн
одне заняття зі знижкою
2-4 осіб

в групі

60 хв

тривалість

за 3 місяці
235 грн
одне заняття зі знижкою
2-4 осіб

в групі

60 хв

тривалість

за 5 занять
325 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

за 2 місяці
325 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

за 3 місяці
325 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

за 5 занять
385 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

за 2 місяці
385 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

за 3 місяці
385 грн
одне заняття зі знижкою
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

circle illustration rectangle illustration rectangle illustration triangle illustration triangle illustration

Дізнайся свій рівень

англійської прямо зараз!

Пройти тест
Meow! How are you?
Як почати навчатися

Прийняв рішення, що хочеш вчити англійську, але не знаєш який формат навчання тобі підійде більше - в групі або індивідуально? Скільки разів на тиждень і як довго до рівня "Вільно Кажу"? А може зручніше формат online? Наш досвідчений методист чекає тебе на безкоштовному першому уроці, де ви обговорите цілі, терміни та ефективний формат саме для тебе

 • phone icon

  Подзвони або натисни кнопку "Хочу вчитися"

 • clock icon

  Вибери оптимальний формат навчання

 • chart icon

  Пройди перше безкоштовне заняття

   

 • wallet icon

  Оплати перший місяць \ пакет навчання

   

 • sinder icon

  Поринь в англійську атмосферу

   
Записаться на курсы английского языка в школу Englishouse
Записатися на навчання
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Процес навчання

Бесплатное вводное занятие по английскому языку

Вивчення англійської мови - це процес, результат якого залежить від очікувань і цілей студента, а також ефективної програми навчання. Тому на вступному занятті нам так важливо з Вами ще до початку навчання визначити точку старту - ваш рівень англійської мови на момент звернення в школу, ваші цілі і тимчасові обмеження. Попередній досвід вивчення мови успішний і ні також має велике значення для методиста при виборі для вас формату навчання і програми. У вас буде можливість подивитися і спробувати можливості нашої онлайн платформи, яка дозволяє добре відпрацювати і закріпити отримані вами знання з граматики і лексики на уроці. Також ви зможете узгодити організаційні питання: розклад, частоту, дату початку навчання і ін.

Выбор курса после вводного занятия

В залежності від Ваших цілей навчання методист вам запропонує різні програми навчання. Розмовний курс ми рекомендуємо, якщо ви вже володієте граматичними контрукціями, але не дуже впевнено використовуєте їх в розмові. Також цей курс добре збільшує словниковий запас і покращує навик сприйняття на слух (Listening skills). Граматичний курс ми рекомендуємо, якщо у вас є словниковий запас, але використовуєте ви його хаотично і співрозмовник швидше здогадується, що ви маєте на увазі, але не розуміє вас. Ці курси за вашим бажанням можуть бути суміщені. Якщо вам потрібен міжнародний сертифікат, то вам необхідний курс з підготовки до міжнародних іспитів. А якщо вас чекає співбесіда на анлійскій, то можна розговоритися на заняттях з носієм.

Занятия с Native Speaker

Якщо ви хочете розговоритися, то заняття з носіями мови - це те, що Вам потрібно. У нашій школі крім основних занять з російськомовним викладачем є безкоштовні розмовні бонусні клуби для наших студентів. Вони проходять по вихідним в онлайн і офлайн форматі. Уточнити розклад і записатися ви завжди можете у адміністратора своєї школи або менеджера online навчання. Але якщо цих занять вам не досить і ви хочете частіше і глибше, то вам підійде курс розмовної англійської з носієм в індивідуальному і груповому форматі. Особливо рекомендуємо цю програму, якщо у вас прямо є привід розговоритися: відрядження чи відпустка за кордоном, співбесіда на роботу в міжнародну компанію або участь в міжнародному івенті (виставка, презентація, конференція).

Воркшопы для взрослых в Englishouse

Воркшопи можуть бути двох типів - навчальні та розважальні. Навчальні воркшопи - це інтенсиви, які дозволяють систематизувати отримані знання і відпрацьовують їх застосування на практиці за основними напрямками Speaking, Listening, Writing і Grammar. Також у нас є відмінний авторський інтенсив Memory Workshop, на якому студенти вчаться технікам запам'ятовування великої кількості слів. Розважальні воркшопи - це квести, вечірки і movie club англійською мовою, де багато розваг і спілкування англійською мовою.

Получение сертификата после обучения в школе Englishouse

Після проходження рівня та успішного складання тесту, наші студенти отримують сертифікат школи, який підтверджує отриманий рівень англійської мови. Наша школа EnglisHouse вже багато років є офіційним сертифікованим центром з підготовки до міжнародних іспитів. Тому у наших студентів є можливість готуватися і здавати іспити від Cambridge English: A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE). Дані сертифікати не мають терміну давності і актуальні протягом багатьох років. Якщо ви вирішите взяти участь в міжнародному стажуванні, програмі з обміну досвідом або відправити резюме в міжнародну компанію, то наявність міжнародного сертифіката буде додатковою перевагою.

Актуальні питання
Як довго триває курс навчання?
Тривалість курсу залежить від вашого рівня англійської та ваших цілей. Перед початком навчання ми проводимо безкоштовне вступне заняття, на якому тестуємо ваші знання і визначаємо ваш рівень відповідно до міжнародної класифікації рівнів англійської мови за системою CEFR. Після результатів тестування для Вас буде підібрана оптимальна програма за рівнем, кількості занять і тривалості курсу.
Як швидко я зможу заговорити?
Практика розмовної англійської включена навіть на початковому курсі з навчання англійської мови, тому заговорити простими реченнями і конструкціями Ви зможете вже з першого заняття! Наша система побудована таким чином, що студенти охоплюють всі аспекти англійської - аудіо сприйняття, письмо, читання, розмовні навички в процесі навчання.
Якщо на початковому рівні у вас 50 занять в курсі, то 25 з них - це граматичний пакет, в процесі якого робиться акцент на вивчення і опрацювання саме граматики, наступні 25 занять - це саме розмовний блок (тобто вивчений матеріал ми максимально опрацьовуємо в промові + поповнюємо словниковий запас обговорюючи різні теми).
Можна носія з Америки?
Носій англійської мови - це громадянин країни, в якій англійська є офіційною. Це не тільки Америка і Великобританія, а ще такі країни як Австралія, Індія, Нігерія, Ірландія, Канада, Нова Зеландія, Мальта і т.д.
Носії мови з дитинства пов'язані з англійською мовою і європейською культурою. В нашій школі носії спілкуються тільки англійською мовою, тому у вас буде максимальне занурення в середу англомовних країн. І різниці між носієм з Америки або допустимо з Мальти не буде.
Чи отримаю я сертифікат при закінченні курсів?
Так. Всім студентам нашої школи, після успішного закінчення курсів, видається сертифікат, в якому буде вказана інформація про успішне завершення курсу англійської мови за системою CEFR в нашій школі.
В який час і по яких днях можливі заняття?
Заняття проводяться відповідно до розкладу в період з 8.00 ранку до 21.00 по буднях, і з 8.00 - 20.00 в суботу, неділю. Графік занять обговорюється з кожним студентом індивідуально
Умови надання послуг

Англійська для дорослих
1. Оплата за курс проводиться щомісячно в залежності від кількості занять в місяць. Оплата в розмірі 3-х занять проводитися мінімум за день до початку занять. Оплата за наступний місяць проводитися не пізніше 25-го числа поточного місяця.
2. У разі припинення, з поважних причин, протягом навчального курсу, клієнт може «заморозити» залишок коштів на наступний курс (за попередньою заявкою).

Групова форма навчання
3. У разі, якщо кількість слухачів в групі протягом пакета скоротилося до 2-х, вартість занять до кінця пакета не змінюється, при цьому школа має право скоротити тривалість занять. По закінченню пакета, умови і вартість може змінюватися, що попередньо обмовляється зі слухачем.
4. Додатково до вартості пакета включені 3 безкоштовні консультації з методистів школи, тривалістю до 45 хвилин кожна, які слухач може відвідати за бажанням, по попереднім записом у адміністратора школи. Додаткові консультації слухач може відвідати протягом терміну дії пакета.
5. У разі пропуску занять, перерахунок вартості оплати за курс не здійснюється. При частих пропусках, за бажанням слухача, для проходження пропущеного матеріалу, можуть призначатися додаткові індивідуальні заняття.

Індивідуальна форма навчання
6. Через об'єктивні причини, слухачі мають право скасувати заняття і відпрацювати його в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати. При цьому повідомляти про скасування необхідно за день до його проведення. Протягом 1-го пакета з 25 занять, слухачі мають право скасувати до 5 занять.

"Сертифікат" зразка школи в кінці курсу
1. Щомісячна відвідуваність слухача протягом курсу - 75% і вище. Відповідальним за контроль відвідуваності є методист школи.
2. Щомісячне тестування за програмою - 75% і вище. Відповідальним за організацію і перевірку тестування є провідний групи.
3. Підсумкове тестування по закінченню курсу - 75% і вище. Відповідальним за організацію тестування є провідний групи. Відповідальним за перевірку тестування є методист школи.
4. Сертифікат видається в разі відсутності заборгованості за курс.