Курси англійської мови в Дніпрі
і онлайн по Україні

Чому варто вчитися у нас?
Сертифікований центр by Cambridge English
Навчання за міжнародною системою CEFR
Для дітей від 3 років та дорослих
Навчаємо online по всій Україні
Ефективна online платформа для тренувань

Тисячі задоволених студентів, сертифіковані викладачі, ефективні методики, сотні додаткових розмовних клубів та спецкурсів. Приєднуйся до нас і ти будеш говорити по-англійськи!

circle illustration rectangle illustration rectangle illustration triangle illustration triangle illustration

Відкрито осінній набір

за супер ціною!
Встигни забронювати своє місце!

Для дорослих

Підвищуй рівень англійської мови для навчання, роботи і подорожей. Займайся в школі або online, в групі або індивідуально, з носієм мови або російськомовним викладачем.

 • Тренуй лексику на online платформі
 • Говори грамотно за методикою таблиць
 • Контролюй свій прогрес з методистом
 • Підтверджуй знання сертифікатом Cambridge English

Для школярів

Хочеш бути успішним і вільним? Отримати грант на навчання за кордоном? Пройти стажування в міжнародній компанії? Подорожувати і працювати по всьому Світу? Учи Англійську разом з нами - в школі поруч з будинком або online. Вибирай зручний формат - група або індивідуальні заняття.

 • Загальний курс
 • Заняття з носієм мови
 • Підготовка до Cambridge Exams
 • Підготовка до ЗНО (ЗНО)

Для малюків

Психологи вважають найбільш вдалим періодом для початку вивчення другої мови - вік 3 роки. Дитина вже освоїла основні мовні конструкції рідної мови і готова до вивчення чогось нового. Щоб перший досвід малюка був успішним - заняття повинні йому подобатися. І у нас все для цього є: навчальний простір English Everywhere, цікаві ігри, яскраві навчальні матеріали та уважні педагоги.

 • Заняття в групі і індивідуально
 • Курс English Time з носієм мови
 • Курс English Online для малюків
 • Курс English для дитячих садків

Підготовка до ЗНО з англійської

Хочеш успішно скласти ЗНО і вільно говорити по-англійськи?

Вибирай зручний формат і приступай до занять. Тебе чекає:

 • спеціалізована програма згiдно рекомендаціям Міністерства освіти України
 • комунікативний підхід в навчанні
 • зручний графік занять
 • інтерактивний англійська на власній платформі
 • використання digital ресурсів в процесі навчання
Записатися на курси англійської мови в школу Englishouse
Записатися на навчання
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог
Актуальні питання
Що таке Безкоштовне Вступне Заняття?
Це Ваша перша зустріч з методистом нашої школи. Проводиться для того, щоб визначити ваш рівень володіння англійською мовою, продемонструвати навчальні матеріали, за якими ми вивчаємо англійську і, виходячи з Ваших цілей і результатів тестування, підібрати найоптимальнішу програму навчання для Вас.
Як записатися на пробне заняття?
Щоб записатися на безкоштовне вступне заняття потрібно заповнити форму на нашому сайті, вказати ім'я, номер телефону і для кого цікава англійська (дорослий, дитина, дошкільник). З Вами зв'язується наш менеджер, який допоможе вибрати школу мережі EnglisHouse, зручну для Вас за місцем розташування або варіант вивчення англійської онлайн. Протягом цього ж дня з вами зв'язується менеджер обраної школи або менеджер онлайн-навчання, щоб узгодити час першого вступного заняття з методистом.
Де подивитися прайс?
Вибирайте розділ, для кого вам цікава англійська. Це може бути дорослий, школяр або дошкільник. Перейшовши в цей розділ, ви зможете ознайомитися з нашим прайсом або в меню розділ "Вартість"
Як відбувається оплата?
Оплата здійснюється готівкою в будь-якій з наших шкіл або безготівковим розрахунком оплата на сайті, оплата на рахунок або будь-яким зручним для вас способом. Оплата за навчання вноситися щомісяця, до початку навчання або за весь курс (відразу або частинами). Вартість всього курсу англійської можна дізнатися після вступного заняття, коли буде відомий ваш рівень і програма навчання. У разі пропуску занять наші студенти мають можливість відпрацювати їх.
Які в EnglisHouse викладачі?
Наші викладачі - це фахівці в своїй галузі з великим бажанням запалювати любов'ю до англійської всі вікові категорії. Весь викладацький склад проходить трьохетапний відбір, стажування за системою навчання і розвитку персоналу. Систематично в компанії проводяться тренінги для підвищення кваліфікації викладачів за сучасними методиками навчання, новинками в нашій сфері, діджіталізаціі навчання і ефективним online-ресурсам.