Курси англійської для школярів

Курси англійської для школярів

Хочеш бути успішним і вільно говорити по-англійськи? Вибирай зручний формат навчання і приступай до занять

A0
Starter
A1
Elementary
A2
Pre-Intermediate
B1
Intermediate
B2
Upper-Intermediate
C1
Advanced

 

Чому варто вчитися у нас?

Сертифікований центр by Cambridge English

Навчання за міжнародною системою CEFR

8 шкіл в Дніпрі - ми поруч з Вами

Навчаємо online по всій Україні

Ефективна online платформа для тренувань

Тисячі задоволених студентів, сертифіковані викладачі, ефективні методики, сотні додаткових розмовних клубів та спецкурсів. Приєднуйся до нас і ти будеш говорити по-англійськи!

Вартість курсів англійської для школярів

Англійська з викладачем
120 грн
1 заняття
3-7 осіб

в групі

45 хв

тривалість

English Time з Native Speaker
200 грн
1 заняття
4-7 осіб

в групі

90 хв

тривалість

English Party and Events
400 грн
за захід
до 15 осіб

в групі

90 хв

тривалість

Англійська з викладачем
150*/200 грн
1 заняття
1 особа

в групі

45 хв

тривалість

Англійська з Native Speaker
300 грн
1 заняття
1 особа

в групі

60 хв

тривалість

English Party and Events
400 грн
за захід
до 15 осіб

в групі

150 хв

тривалість

Англійська з викладачем
150 грн
1 заняття
2 особи

в групі

45 хв

тривалість

Англійська з Native Speaker
200 грн
1 заняття
2 особи

в групі

45 хв

тривалість

Підготовка до ЗНО - Cambridge Exams
200 грн
1 заняття
2 особи

в групі

60 хв

тривалість

circle illustration rectangle illustration rectangle illustration triangle illustration triangle illustration
Вчися в літку

Індивідуально

Даруємо 500грн на англійську

Вартість навчання онлайн

Англійська з Native Speaker
165 грн
1 заняття
2 людини

в групі

60 хв

тривалість

Англійська з викладачем
150*/200 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

Англійська з Native Speakers
200 грн
1 заняття
1 людина

в групі

45 хв

тривалість

Як почати навчатися

Ти вирішив, що знань на уроках в школі явно не досить? Твій однокласник вже отримав свій перший сертифікат від Cambridge English, а ти ще плутаєш Present і Past Simple?

 • Подзвони або натисни кнопку "Хочу вчитися"

   

 • Вибери оптимальний формат навчання

   

 • Пройди перше безкоштовне заняття

   

 • Оплати перший місяць \ пакет навчання

   

 • Поринь в англійську атмосферу

   
Записатися на курси англійської мови в школу Englishouse
Записатися на навчання
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Процес навчання

Безкоштовне вступне заняття з англійської мови
Перед початком навчання всіх хлопців і батьків ми запрошуємо на безкоштовне вступне заняття. На цьому занятті ви зможете познайомитися з нашою школою, визначити рівень знань з англійської мови, обговорити цілі та завдання навчання, які Ви ставите перед школою. Також ви зможете узгодити організаційні питання: розклад, частоту, дату початку навчання, індивідуальний формат навчання або груповий. Безкоштовне вступне заняття може бути в онлайн або в офлайн форматі у нас в школі.
Вибір курсу після вступного заняття

За результатами безкоштовного вступного заняття методист вибере курс навчання, який підходить саме Вашій дитині. Це може бути програма навчання від рівня Pre A1 Starters до C1 Advanced, підготовка до ЗНО, міжнародних іспитів. У нашій школі Ви можете займатися індивідуально або приєднатися до міні групі. Також ми зможете займатися прямо у себе вдома в онлайн форматі.

Заняття з Native Speaker

Методика навчання нашої школи дозволяє почати заняття з носієм навіть з рівня Starter! При цьому важливо паралельне відвідування занять з російськомовним викладачем EnglisHouse і з носієм. На заняттях з російськомовним викладачем хлопці вивчають основи граматики і напрацьовують лексичну базу, а відвідуючи заняття з носієм вчаться застосовувати отримані знання в спілкуванні, тренуючи свої розмовні навички та долаючи мовний бар'єр. Щоб навчитися плавати - треба плавати. Щоб навчитися говорити по-англійськи - потрібно говорити по-англійськи!

Воркшопи для школярів в Englishouse

Воркшопи можуть бути 3х типів - навчальні, розважальні і формат пробних іспитів. Навчальні воркшопи - це інтенсиви, які дозволяють систематизувати отримані знання і відпрацьовують їх застосування на практиці за основними напрямками Speaking, Listening, Writing і Grammar. Також у нас є відмінний авторський інтенсив Memory Workshop, на якому хлопці вчаться технікам запам'ятовування великої кількості слів. Розважальні воркшопи - це квести і вечірки на англійській мові, де багато розваг і спілкування англійською мовою. Для того, щоб наші студенти відчували себе впевнено на іспитах, ми розробили формат пробних іспитів по ЗНО (ЗНО) та Cambridge exams.

Отримання сертифіката після навчання в школі Englishouse

Після проходження рівня та успішного складання річного іспиту, наші студенти отримують сертифікат школи, який підтверджує отриманий рівень англійської мови. Наша школа EnglisHouse вже багато років є офіційним сертифікованим центром з підготовки до міжнародних іспитів. Тому у наших студентів є можливість здавати пробні, а в кінці року і справжні іспити від Cambridge English: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE)

Воркшопи в школі англійської мови Englishouse
Воркшопи

Квест на Англійському — це захоплююча тематична гра в квест кімнаті для команди з кількох людей (4-10 чоловік). Все спілкування учасників відбувається англійською мовою з максимальною розмовною практикою. Тисни "Хочу піти" і записуйся на найближчий квест

Актуальні питання
Хто такий носій мови?
Носієм англійської мови-це громадянин країни, в якій англійська є офіційною. Носії можуть бути не тільки з Америки чи Великобританії, а ще з таких країн: Австралія, Індія, Нігерія, Ірландія, Канада, Гонконг, Пакистан, Нова Зеландія, Гвінея, Сінгапур, Фіджі, Мальта і т.д.
Як дізнатися свій рівень?
Ви можете визначити рівень вашої мови за допомогою тесту на нашому сайті, сторінка "Онлайн тестування". Також ви записуєтеся на безкоштовне вступне заняття в зручну для Вас школу або online, де з Вами проведуть перевірку розмовного рівня в процесі бесіди з нашим методистом, на підставі чого повноцінно визначитися Ваш рівень відповідно до міжнародної класифікації рівнів англійської мови за системою CEFR.
Навіщо здавати міжнародний іспит?
Іспити Cambridge English мотивують вивчати англійську мову і розвивати практичні навички для спілкування і роблять вивчення англійської мови ефективним і приносить задоволення; відповідають певному рівню Загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR), що допомагає послідовно вдосконалювати свої навички говоріння, письма, читання і сприйняття мови на слух; кембріджські сертифікати - не мають терміну давності і визнаються провідними вузами та роботодавцями як підтвердження певного рівня володіння мовою. Наша школа є Сертифікованим центром з підготовки до Cambridge Exams і готує до Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for schools, KET, PET, FCE.
Чому навчиться дитина на заняттях з носієм мови?
Практика з носієм мови дозволяє дітям легко і невимушено вчитися говорити і думати англійською, систематизуючи і розширюючи свій словниковий запас. Крім цього, хлопці розвивають свою пам'ять і дізнаються нову інформацію про англомовній культурі. Дитячий англійську мову з носієм живий і активний, тому що школярі знаходяться в мовному середовищі і спілкуються з учителем і один з одним.