Курси онлайн англійської для дорослих

Підвищуй рівень англійської мови для навчання, роботи і подорожей. Навчаємо online по всій Україні

Англійська онлайн для дорослих в нашій школі це:

 • чіткий план на досягнення кожного ступеня навчання
 • доступ до онлайн-платформі для тренувань і закріплення матеріалу
 • гнучкий графік і можливість вибору інтенсивності
 • сучасні навчальні матеріали з іспользиванія онлайн ресурсів
A0
Starter
A1
Elementary
A2
Pre-Intermediate
B1
Intermediate
B2
Upper-Intermediate
C1
Advanced
Чому варто вчитися у нас?

Сертифікований центр by Cambridge English

Навчання за міжнародною системою CEFR

Займайся онлайн в будь-якому зручному місці

Навчаємо online по всій Україні

Ефективна online платформа для тренувань

Тисячі задоволених студентів, сертифіковані викладачі, власна онлайн-платформа для тренувань, ефективні методики, сотні додаткових digital-ресурсів. Приєднуйся на онлайн курси англійської для дорослих і ти будеш говорити по-англійськи!

circle illustration rectangle illustration rectangle illustration triangle illustration triangle illustration

Літні інтенсиви

разом з Native Speaker!
Iндивідуально за ціною від 240грн!

Вартість навчання онлайн для дорослих

За 5 занять
290 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

За 20 занять
260 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

За 35 занять
240 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

За 5 занять
290 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

За 20 занять
260 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

За 35 занять
240 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

За 5 занять
345 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

За 20 занять
310 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

За 35 занять
290 грн
1 заняття
1 людина

в групі

60 хв

тривалість

I TRAVEL — Літній інтенсив

Запишись на курс, і отримай одне заняття з Native Speaker в подарунок!

Ви збираєтеся в довгоочікувану подорож, і зараз ви в роздумах, як підготувати свій Англійська, щоб впоратися з будь-якою ситуацією у відпустці?

Спеціально для Вас цього літа ми підготували унікальну програму "I Travel!"

Даний курс складається з 5 занять, кожне з яких в залежності від рівня направлено на опрацювання практичних розмовних ситуацій, з якими стикається кожен турист за кордоном.

Як почати навчатися онлайн

Прийняв рішення, що хочеш вивчати англійську онлайн, але не знаєш який формат навчання тобі підійде більше, скільки разів на тиждень і як довго до рівня "Вільно Кажу"? Наш досвідчений методист чекає тебе на безкоштовній першому онлайн уроці, де ви обговоріть мети, терміни та ефективну програму имеено для тебе

 • Подзвони або натисни кнопку "Хочу вчитися"

 • Вибери оптимальний формат навчання

 • Пройди перше безкоштовне заняття

 • Оплати пакет навчання

 • Поринь в англійську атмосферу

Записатися на курси англійської мови в школу Englishouse
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Процес навчання

Вивчення англійської мови онлайн - це процес, результат якого залежить від очікувань і цілей студента. Ефективні програми навчання є важливим фактором успіху. На безкоштовному вступному онлайн занятті ми з Вами визначимо точку старту - ваш рівень англійської мови на момент звернення в школу, ваші цілі і тимчасові обмеження. Попередній досвід вивчення мови був успішний чи ні також має велике значення для методиста при виборі для вас програми навчання. У вас буде можливість протестувати нашу онлайн платформу, яка дозволяє добре відпрацювати і закріпити отримані вами знання з граматики і лексиці на уроці. Також ви зможете узгодити організаційні питання: розклад, частоту, дату початку навчання і ін. Вибирайте курси англійської мови для дорослих онлайн в EnglisHouse

Вибір курсу після вступного заняття

Залежно від Ваших цілей навчання методист вам запропонує різні програми онлайн навчання. Розмовний курс ми рекомендуємо, якщо ви вже володієте граматичними контрукцій, але не дуже впевнено використовуєте їх в розмові. Також цей курс добре збільшує словниковий запас і покращує навик сприйняття на слух (Listening skills). Граматичний курс ми рекомендуємо, якщо у вас є словниковий запас, але використовуєте ви його хаотично і співрозмовник швидше здогадується, що ви маєте на увазі, але не розуміє вас. Ці курси за вашим бажанням і рівню можуть бути суміщені. Якщо вам потрібен міжнародний сертифікат, то вам буде цікавий курс з підготовки до міжнародних іспитів. А якщо вам належить співбесіду на анлійскій, то можна розговоритися на онлайн заняттях з носієм.

Заняття з Native Speaker

Якщо ви хочете розговоритися, то заняття з носіями мови - це те, що Вам потрібно. У нашій школі крім основних занять з російськомовним викладачем, курси англійської онлайн для дорослих доповнюються безкоштовними розмовними бонусними клубами для наших студентів. Вони проходять по вихідним в онлайн і офлайн форматі. Уточнити розклад і записатися ви завжди можете у адміністратора своєї школи або менеджера online навчання. Але якщо цих занять вам не досить і ви хочете частіше і глибше спілкуватися з англомовним спікером, то вам підійде курс розмовної англійської з носієм в індивідуальному і груповому форматі. Особливо рекомендуємо цю програму при наявності кокретного мети розговоритися: відрядження чи відпустку за кордоном, співбесіду на роботу в міжнародну компанію або участь в міжнародному івент (виставка, презентація, конференція).

Воркшопи для дорослих в Englishouse

Щомісяця ми проводимо бонусні безкоштовні розмовні онлайн заняття для наших клієнтів. Це групове тематичне онлайн заняття, на якому проходить спілкування з ноістелем мови і повне занурення в англомовне середовище. Методист згідно з графіком озвучить Вам плановану для Вас дату бонусного клубу виходячи з програми і рівня. І для Вас це абсолютно безкоштовно.

Отримання сертифіката після навчання в школі Englishouse

Після проходження рівня та успішного складання тесту, наші студенти отримують сертифікат школи, який підтверджує отриманий рівень англійської мови. Наша школа EnglisHouse вже багато років є офіційним сертифікованим центром з підготовки до міжнародних іспитів. Тому у наших студентів є можливість готуватися і здавати іспити від Cambridge English: A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE). Дані сертифікати не мають терміну давності і актуальні протягом багатьох років. Якщо ви вирішите взяти участь в міжнародній стажуванні, програмі з обміну досвідом або відправити резюме в міжнародну компанію, то наявність міжнародного сертифіката буде додаткових переваг.

Актуальні питання
Як довго триває курс навчання онлайн?

Тривалість онлайн курсу залежить від вашого рівня англійської та ваших цілей. Перед початком навчання ми проводимо безкоштовне вступне заняття онлайн, на якому тестуємо ваші знання і визначаємо ваш рівень відповідно до міжнародної класифікації рівнів англійської мови за системою CEFR. Після результатів тестування для Вас буде підібрана оптимальна програма за рівнем, кількості занять і тривалості курсу.

Як швидко я зможу заговорити?

Практика розмовної англійської включена навіть на початковому онлайн-курсі з навчання англійської мови, тому заговорити простими реченнями і конструкціями Ви зможете вже з першого заняття! Наша система побудована таким чином, що студенти охоплюють всі аспекти англійської - аудіо сприйняття, письмо, читання, розмовні навички в процеси навчання.

Можна носія з Америки?

Носій англійської мови на заняттях онлайн - це громадянин країни, в якій англійська є офіційною. Це не тільки Америка і Великобританія, а ще такі країни як Австралія, Індія, Нігерія, Ірландія, Канада, Нова Зеландія, Мальта і т.д.

Носії мови з дитинства пов'язані з англійською мовою і європейською культурою. В нашій школі носії спілкуються тільки англійською мовою, тому у вас буде максимальне занурення в середу англомовних країн. І різниці між носієм з Америки або допустимо з Мальти не буде.

Чи отримаю я сертифікат при закінченні онлайн курсів?

Так. Всім студентам нашої школи, після успішного закінчення курсів, видається сертифікат, в якому буде вказана інформація про успішне завершення онлайн курсу англійської мови за системою CEFR в нашій школі. Цей сертифікат можна отримати в онлайн форматі і, за Вашим бажанням, ми зможемо вислати Вам друкований варіант за адресою.

В який час і по яких днях можливі онлайн заняття?
Онлайн заняття проводяться відповідно до розкладу в період з 8.00 ранку до 21.00 в будь-який день тижня. Графік занять обговорюється з кожним студентом індивідуально
Умови надання послуг

Англійська онлайн для дорослих

 1. Оплата здійснюється заздалегідь пакетами по 5 занять.
 2. Діє постійна система знижок (важливо - знижки не підсумовуються і одна на іншу не накладаються):
 3. При оплаті 20 занять одним платежем - знижка 10%
 4. При оплаті 35 занять одному платежем - знижка 15%
 5. Сімейна знижка - при відвідуванні 2м членом сім'ї - 10%
 6. "Приведи друга" (одного з батьків) - 15% на пакет навчання тому, хто привів
 7. Навчальні посібники оплачуються при необхідності додатково
 8. Школа залишає за собою право здійснювати фото / відео-записи онлайн занять, розміщувати їх на своєму сайті (englishouse.com.ua) і в соц. мережах.
 9. Контактні дані слухачів можуть використовуватися тільки школою для інформування шляхом смс -, e-mail - розсилок.

 

Пропуски. Індивідуальна форма навчання

 1. Через об'єктивні причини, слухачі мають право скасувати заняття і відпрацювати його в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати. При цьому повідомляти про скасування необхідно за день до його проведення.
 2. У разі припинення, з поважних причин, протягом навчального курсу, клієнт може «заморозити» залишок коштів на наступний курс (за попередньою заявкою).

 

"Сертифікат" зразка школи в кінці курсу

 1. Щомісячна відвідуваність слухача протягом курсу - 75% і вище. Відповідальним за контроль відвідуваності є методист онлайн напрямки.
 2. Щомісячне тестування за програмою - 75% і вище. Відповідальним за організацію і перевірку тестування є викладач.
 3. Підсумкове тестування по закінченню курсу - 75% і вище. Відповідальним за організацію тестування є викладач. Відповідальним за перевірку тестування є методист онлайн напрямки.
 4. Сертифікат видається в разі відсутності заборгованості за курс.